Partneret e Cairit
Hyrje | Aktivitete | Kryetari i Komunës Çair z. Mexhiti vizitoi lagjen Hasanbeg

Kryetari i Komunës Çair z. Mexhiti vizitoi lagjen Hasanbeg

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Kryetari i Komunës Çair z. Mexhiti vizitoi lagjen Hasanbeg dhe familjet e prekura nga rreshjet masovike mbrëmë. Diteve ne vijim do te jemi teresisht te perqendruar per tu dale ne ndihme vellezerve tane ne Hasanbeg. Sot hapet edhe shtabi i emergjences ne sallen sportive "Pazrtizan" ku gjithe njerezit human qe kane mundesi mund te japin kontributin e tyre. Ngushëllime familjarëve të viktimave nga vërshimet e mbrëmshme.

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst