Partneret e Cairit
Hyrje | Aktivitete | Urime festën e madhërishme të Fitër Bajramit!

Urime festën e madhërishme të Fitër Bajramit!

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Urime festën e madhërishme të Fitër Bajramit! Le të jenë këto ditë festive frymëzim për jetësimin e mesazhit madhor të humanitetit dhe devotshmërisë. Kjo festë që qëndron fuqishëm mbi parimet e bujarisë, sakrificës dhe solidaritetit le të sjellë shumë lumturi, paqe e begati në familjet tuaja!

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst