Partneret e Cairit
Hyrje | Aktivitete

Aktivitete

image

Komuna e Çairit vazhdon intenzivisht të ndihmojë të prekurit nga stuhia dhe vërshimet

Komuna e Çairit vazhdon intenzivisht të ndihmojë të prekurit nga stuhia dhe vërshimet që kapluan ditë më parë Shkupin, ndërsa pasojat dhe dëmet më të
image

Kryetari i Komunës Çair z. Mexhiti vizitoi lagjen Hasanbeg

Kryetari i Komunës Çair z. Mexhiti vizitoi lagjen Hasanbeg dhe familjet e
image

Mbledhje e jashtëzakonshme në Komunën e Çairit

Sot në Komunën e Çairit u mbajt mbledhje e jashtëzakonshme nga ana
image

Ndërtohet kanalizim atmosferik në rrugët “Xhon Kenedi” dhe “Kemal Ataturk”

Qyteti i Shkupit në bashkëpunim me Komunën e Çairit sot e filloi ...
më shumë
image

NJOFTIM PËR QYTETARËT E KOMUNËS SË ÇAIRIT

Në pajtim me aksionin e përbashkët të NP Higjiena Komunale dhe Komuna
image

Thirrje publike

Thirrje publike për mbledhjen e kërkesave për shfrytëzimin e mjeteve nga buxheti i ...
më shumë
image

Konferenca “70-vjetori i Kongresit II (IV) të NDSH-së në Shkup”

Sot më 1 qershor 20016, pikërisht në 70 vjetorin e mbajtjes së ...
më shumë
image

Komuna e Çairit shënoi “1 Qershorin-Ditën ndërkombëtare të fëmijëve”

Komuna e Çairit në bashkëpunim me Kryqin e Kuq të Republikës së
image

5 Qershori – “Dita ndërkombëtare e Planetit Tokë”

Në kuadër të 5 Qershorit – “Ditës ndërkombëtare të Planetit Tokë”, Komuna
image

Mexhiti, takim me kongresistin Aderholt në Uashington

Gjatë qëndrimit të tij në Uashington DC, kryetari i Komunës Çair të
image

Vendoset sinjalizimi horizontal dhe vertikal në udhëkryqin “Ferad Murat” dhe “Petar Içko”

Komuna e Çairit në bashkëpunim me n.p “Rrugët dhe rrugicat” Shkup, filloi
image

Filloi zgjerimi i bulevarit “Hristijan Todorovski Karposh”

Komuna e Çairit në bashkëpunim me Qytetin e Shkupit, filluan me realizimin
image

“Valorizimi i zejeve tradicoonale Çair-Gjilan”

Është përmbyllur në Gjilan projekti 18 mujor për bashkëpunim ndërkufitar “Valorizimi i ...
më shumë
image

Rikonstruimi i tërësishëm i sinjalizimit rrugor në udhëkryqin “Kemal Sejfulla” dhe “Brigada e Dytë Maqedonase”

​Komuna e Çairit në bashkëpunim me Qytetin e Shkupit dhe ndërmarrjen publike
image

Aksioni i përbashkët i NP Higjiena Komunale dhe Komunës së Çairit për mbledhjen e mbëturinës së rëndë

Me datën 22.04.2016 do të realizohet aksioni i përbashkët i NP Higjiena
image

Le të vazhdojë buzëqeshja

Fëmijët jetim bashkë me familjarët e tyre, përfaqësuesit nga OH “Kalliri Mirësisë”, ...
më shumë
image

VASHAT E KB SHKUPIT SHKRUAJNË HISTORINË NË BASKETBOLLIN VENDOR

Klubi i basketbollit Shkupi në konkurrencë të femrave ka shkruar historinë në
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 575 | Treguar: 21 - 40