Partneret e Cairit
Hyrje | Aktivitete

Aktivitete

image

Ndarja e vendimeve të përhershme të punës për të punësuarit në kopshtin për fëmijë “Fidani”

Sot në kopshtin për fëmijë “Fidani” drejtoresha e kopshtit Rabije Loku dhe Kryetari i Komunës së Çairit Izet Mexhiti bënë ndarjen e vendimeve të përhershme
image

Studentët e Fakultetit të filozofisë në USHT-së për vizitë në Komunën e Çairit

Për vizitë në Komunën e Çairit, nën udhëheqjen e profesor Driton Kuçi, ...
më shumë
image

Zëvendës ambasadori i SHBA Bart Putney për vizitë në SHF “Ismail Qemali”

Sot, në shkollën fillore “Ismail Qemali” ishte për vizitë zëvendës ambasadori ...
më shumë
image

Komuna e Çairit furnizoi 500 banka dhe karrige për shkollat fillore

09.12.2105, Shkup – Nxënësit e shkollave fillore në Komunën e Çairit do ...
më shumë
image

Ambasadori i Republikës Popullore të Kinës në takim me kryetarin e Komunës së Çairit

Ambasadori i Republikës Popullore të Kinës, Ven Shensun e vizitoi Komunën e ...
më shumë
image

Mexhiti dhe Neziri takuan përfaqësuesit e Shoqatës së Zejtarëve

Kryetari i Komunës së Çairit, Izet Mexhiti dhe ministri i Ekonomisë, Bekim ...
më shumë
image

Shkupi zbrazi “mllefin” ndaj Mlladostit

Shkupi ka treguar fytyrën e vërtet në ndeshjen me Mlladostin, duke e ...
më shumë
image

Klubi i basketbollit “Shkupi” triumfon sërish ndaj Klubit të basketbollit “Vardar”

Në kuadër të ndeshjeve të rregullta të organizuara nga Federata e basketbollit
image

Idriz Bislimi nga Klubi i boksit “Shkupi” i pamposhtur në Rumani

Sukses të madh ka shënuar boksieri shqiptar i KB Shkupi, Idriz Bislimi
image

Klubi i boksit “Shkupi” me medalje të artë në turneun ndërkombëtar “Adem Jashari”

Klubi i boksit Shkupi ka fituar dy medalje në turneun më të
image

Komuna e Çairit nderoi Azem Hajdarin – simbolin e demokracisë në Shqipëri dhe rajon

Nga dje, një nga rrugët e Çarshisë së vjetër të Shkupit do ...
më shumë
image

Pamje nga “Koncerti madhështor” i Ansamblit Popullor të këngëve dhe valleve – Shqipëri

​Pamje nga “Koncerti madhështor” i Ansamblit Popullor të këngëve dhe valleve –
image

70 vjetori i biblotekës “Vëllezërit Milladinov”

Kryetari i Komunës së Çairit dhe mysafiri nga Shqipëria, drejtori i Ansamblit
image

Projektet që do të realizohen në komunën e Çairit

Sot në fushat sportive në pjesën e Parkut e Gazi Babës u
image

Çairi u “vesh” me petkun kuq e zi

Për nder të festave të Nëntorit, Komuna e Çairit ka dekoruar bulevaret
image

Qindra mësimdhënës nga komuna e Çairit, janë nisur sot për në Manastir

Nën organizimin e Komunës së Çairit, tre autobusë me qindra mësimdhënës nga
image

Instituti Ndërkombëtar i modës “Izet Curri” në Shkup ndau certifikata për 10 praktikant

Instituti Ndërkombëtar i modës “Izet Curri” në Shkup ndau certifikata për 10
image

Gëzuar festa e 36 margaritarëve të Gjuhës Shqipe!

Gjuha e një populli është më shumë se mjet komunikimi, ajo është
image

Reagim

Komuna e Çairit hedh poshtë të gjitha dezinformatat dhe spekulimet që u
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 575 | Treguar: 81 - 100