Partneret e Cairit
Hyrje | Njoftime | Takim me Elhaida Dani

Takim me Elhaida Dani

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Te nderuar, Neser, me filim ne ora 18:00 ne Librarine e Çarshise, Elhaida Dani (perfaqesuesja e Shqiperise ne Eurovizion 2015) do te takoje te rinjte e Çairit si dhe do promovoje kengen e saj per ne Eurovizion. Ne kete takim do jete prezent edhe Kryetari i Komunes se Çairit z.Izet Mexhiti dhe yje tjera te estrades shqiptare. Me respekt, Sherbimi per informim Komuna e Çairit

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst