Partneret e Cairit
Hyrje | Njoftime | Ekspozitë e modeleve të punuara nga nxënësit e institutit ndërkombëtarë të modës "Izet Curi" - Modelizmi

Ekspozitë e modeleve të punuara nga nxënësit e institutit ndërkombëtarë të modës "Izet Curi" - Modelizmi

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Te nderuar, Instituti ndërkombëtar i modës "Izet Curi", Ambasada e Francës në Maqedoni, Instituti Francez në Shkup dhe Komuna e Çairit ju ftojnë në hapjen e ekspozitës së modeleve të punuara nga nxënësit e institutit ndërkombëtarë të modës "Izet Curi" - Modelizmi qe do te mbahet neser 13.07.2015 ne ora 21:00 ne Cifte Hamam. Me respekt, Sherbimi per informim Komuna e Çairit

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst