Partneret e Cairit
Hyrje | Projekte | Filloi manifestimi "Tingujt e Çarshisë" dhe "Java arbëreshe"

Filloi manifestimi "Tingujt e Çarshisë" dhe "Java arbëreshe"

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Kryetari i Komunës së Çairit z.Izet Mexhiti zyrtarisht shpalli fillimin e manifestimeve “Tingujt e Çarshisë” dhe “Java arbëreshe” ku gjatë kësaj jave do të zhvillohen aktivitete shumë të ngjeshura dhe cilësore dhe të cilat edhe më tej do të fisnikërojnë e begatojnë jetën e Çarshisë. Ju dëshirojmë qëndrim të këndshëm dhe të shijoni bukuritë dhe mundësitë që ofron Çarshia dhe Komuna jonë!

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst