Partneret e Cairit
Hyrje | Projekte | Çairi jehoi nga koncerti madhështor në sheshin “Skenderbeu”

Çairi jehoi nga koncerti madhështor në sheshin “Skenderbeu”

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Mbrëmë u mbajt koncerti i shumëpritur në sheshin “Skenderbeu”, pjesë e programit të manifestimit “Tingujt e Çarshisë” dhe “Java arbëreshe”, ku me performancat e tyre publikun e shumtë në numër e argëtuan “Elita 5”, Peppe Mariti Band nga Kalabria dhe trupi i baletit Albi Nako Dance

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst