Në Çair fundjavë pune për vendparkingje të reja dhe shtigje për këmbësorë

81
Fundjava ekipet tona të punës i gjeti duke krijuar edhe një hapësirë të re parkimi në rrugën “Parashqevi Qeriazi” 1(Ish “Pavle Iliq”), me çka edhe do të shtohet numri i vend-parkingjeve për banorët e Çairit të Vjetër.
Përveç që po krijojmë vend-parkingje të reja, në këtë rrugë gjithashtu ekipet tona po i shtrojnë shtigjet për këmbësorë.
ÇAIRI është shtëpia jonë e përbashkët dhe e meriton më të mirën, andaj do të vazhdojmë me më shumë mund dhe punë për të gjitha lagjet.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë