1000 M2 HAPËSIRË E RE PARKIMI NË FUSHË TOPANË

99
SOT ekipet e Komunës së Çairit kanë përfunduar punimet për krijimin e hapësirës së re për parkim dhe që është me sipërfaqe prej 1000 m2. Kjo hapësirë e re që do të shtojë kapacitetin e vendparkingjeve, gjendet në Lagjen Fushë Topanë.
 Vendparkingje të reja vazhdojmë të krijojmë edhe në lagje të tjera të Komunës sonë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë