Çairi edhe me një vendparkim të ri

68
Sot po sjellim edhe një lajm të bukur nga Çairi. Ekipet komunale për momentin janë duke punuar për krijimin e një hapësire të re të parkimit që gjendet në rrugën ”Strumiçka 12”. Kjo hapësirë padyshim se do të ndikojë në rritjen e numrit të vend-parkingjeve në Komunën e Çairit dhe do të lehtësoj përditshmërinë e Çairasve.
Vazhdojmë edhe me më shumë aktivitete të rëndësishme për Çairin tonë të zemrës!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë