KRYETARI I KOMUNËS

Visar Ganiu ka lindur më 18.07.1978, në Shkup. Ai rrjedh nga një familje e njohur intelektualësh të cilët punonin si mësimdhënësdhe tërë jetën e tyre ua kushtuan edukimit dhe arsimimit të gjeneratave të reja. I rritur dhe i edukuar nga dy arsimdashës

NJOFTIME

AKTIVITETET

PROJEKTE

Informim i qytetarëve dhe palëve të interesuara për projekt që parashikon…

ППСУ Известување Чаир - Shkarko SSIP ESMP Checklist CAIR MK verzija 26.11.2020 com spa 1 - Shkarko NJOFTIM…

Vendimin dhe  formular për moszbatimin e vlerësimit strategjik për PDU për kuartin…

Известување од Министерство за животна средина-1 Одлука за неспроведување стратегиска оценка СЕА Формулар АЛБ…

Projekt për përmirësimin e shërbimeve komunale – MSIP

Republika e Maqedonisë Република Македонија Projekt për përmirësimin e shërbimeve komunale – MSIP Проект за…

PARTNERËT

eulogofinal
usaidlogofinal
undplogofinal
wblogofinal
gradskopjefinal
oemvpfinal

KOMUNA E ÇAIRIT në YouTube

KOMUNA E ÇAIRIT në Instagram

Abonohu dhe Informohu

RAPORTO PROBLEM

NA NDIQ NË

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë