Videos

Latest News

Sot së bashku me kryeministrin e Republikës së Kosovës Albin Kurti përuruam rrugën “Adem Demaçi” në Çair. Baca Adem luftëtar simbol për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës, njëri ndër themeltarët kolosal të shtetësisë së Kosovës, emblema politike e UÇK – së, njeriu vetëmohues i betejave paqesore…
Lexo më tepër...

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë