Postimet e fundit

Postimet e fundit

Postimet e fundit

Buletin Informativë

Mundësuar nga: HOSTBAL.com MailChimp

Postimet e fundit

Postimet e fundit

Inaugurimi i rrugës “Adem Demaçi” në Komunën e Çairit

Sot së bashku me kryeministrin e Republikës së Kosovës Albin Kurti përuruam rrugën “Adem Demaçi” në Çair. Baca Adem luftëtar simbol për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës, njëri ndër themeltarët kolosal të shtetësisë së Kosovës, emblema politike e UÇK – së, njeriu vetëmohues i betejave paqesore dhe luftarake, por dhe i penës mirë se na erdhe në…
Lexo më tepër...

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë