Komuna e Çairit me aktivitetе tradicionalе për shënimin e Javës së Unionit Europian

276
Komuna e Çairit në bashkëpunim me Institutin për Studime Politike dhe Ndërkombëtare (ISPN) duke filluar prej nesër fillon me realizimin e aktiviteteve tradicionale të javës europiane me titull “Ditët e Europës”
 
Aktivitetet fillojnë nesër në ora 12:00 në sallën e Komunës së Çairit.
 
Të pranishëm në hapjen e aktiviteteve do të jenë: Kryetari i Komunës së Çairit, z. Visar Ganiu, Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë, z. Talat Xhaferi, Ambasadori i Republikës së Holandës, z.Wouter Plomp, dhe Prof. Dr. Ylber Sela – Drejtor i Institutit për Studime Politike dhe Ndërkombëtare.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë