Komuna e Çairit në bashkëpunim me sektorin privat ka siguruar 400 çanta shkollore dhe 400 palë këpucë për filloristat të rasteve socialе

84

Komuna e Çairit në bashkëpunim me sektorin privat ka siguruar 400 çanta shkollore dhe 400 palë këpucë për filloristat të rasteve sociale, të cilat janë shpërndarë në të gjitha shkollat.

Falenderojmë donatorin për këtë gjest human.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë