KOMUNIKATË

169

Të nderuar qytetarë të Komunës së Çairit,

Parqet janë pasuria më e madhe e ambientit jetësor që kontribuojnë në shëndetin e njeriut dhe është obligim i të gjithëve të përkujdesemi për mirëmbajtjen e tyre.

Gjatë ditës së sotme, në Parkun e sapokrijuar në Fushë Topanë për çdo ditë janë gjetur mbeturina që shëmtojnë ambientin e bukur që po krijohet në këtë zonë. Apelojmë deri tek të gjithë të ruajmë nivelin e pastërtisë publike. Njëherit paralajmërojmë edhe parashtrimin e dënimeve në bazë të Ligjit për pastërti publike.

Të gjithë së bashku për Çair më të pastër e më të bukur!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë