Takim koordinues me Qendrën për Bazë të Përbashkët

21
Bashkë me Qendrën për Bazë të Përbashkët (CCG) diskutuam ecurinë e projektit “Forcimi i qëndrueshmërisë së komuniteteve lokale ndaj ekstremizmit të dhunshëm në Maqedoninë e Veriut Faza 2″ që financohet nga Ambasada Britanike në Shkup dhe që po e realizojmë në Komunën e Çairit.
Në ngjarje morën pjesë edhe aktorë të ndryshëm siç janë përfaqësues të Ambasadës së Britanisë, Policisë, Këshillit Komunal, të arsimit, sektorit civil, sikurse edhe të organizatave rinore, ndërsa u zotuam se do të vazhdojmë me intensitetin e njëjtë të bëjmë përpjekjet maksimale për një shoqëri me perspektivë sa më të sigurt.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë