110 vjet pavarësia e Shqipërisë

13

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, gjithë shqipëtarëve kudo që janë ju uron ditën e pavarësisë kombëtare dhe ditën e flamurit kombëtarë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë