1 Maji – Dita e punëѕ

Ju punëtorë jeni forca e shoqërisë, jeni e djeshmja, e sotmja dhe e ardhmja e zhvillimit ekonomik dhe shoqëror.…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë