2100m2 asfaltim në rrugën Jahja Pashë (ish-Sollunska)

18

Vazhdojmë asfaltimin e rrugëve dhe rrugicave të Komunës së Çairit. Pamjet që po ju sjellim janë nga rruga “Jahja Pasha” (Ish-Sollunska) të Lagjes Seravë, asfaltimin e të cilës rrugë ekipet tona e përfunduan dhe është me sipërfaqe prej mbi 2100 m2.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë