Çairi i mobilizuar për ambient më të pastër jetësor!

280

Kështu na gjeti mëngjesi i ditës së sotme, të mobilizuar për ambient më të pastër jetësor!

Falemnderoj publikisht çdo qytetar pjesëmarrës në aksionin e sotëm ekologjik në prag të vitit të ri shkollor, administratën komunale, bartësit e funksioneve publike të Çairit, drejtorët e NP “Higjiena Komunale” Abdusamed Shabani dhe NP “Parqet dhe gjelbërimet” Ardijan Muça për angazhimin e tyre të sinqertë në përditshmëri që Çairi ynë të jetë çdo ditë më i pastër dhe më i gjelbërt.

Çairi nuk është vetëm i Komunës, por i çdo qytetari! Aksionet e këtilla ekologjike më japin shumë shpresë se ka një brez të rinj qytetarësh i cili mendon më me kujdes për natyrën, mendon për Çairin si për shtëpinë e tij!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë