Gëzuar Pashkët të gjithë qytetarëve të besimit Orthodoks

43
Të nderuar bashkëqytetarë të mi të besimit ortodoks gëzuar Pashkët, festën e cila përçon mesazhin e mirësisë, harmonisë, paqes, dashurisë, respektit e zemërgjerësisë.
Dua të uroj që në secilën familje të mbretëroj mirëqenia, shpresa dhe gëzimi përgjitomonë.
Visar Ganiu, Kryetar i Komunës së Çairit

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë