Intervenim i ekipeve komunale dhe Ndërmarrjes Publike “Higjiena Komunale në lagjen Fushë Topanë

217

Pamje nga intervenimi i ekipeve komunale dhe Ndërmarrjes Publike “Higjiena Komunale në lagjen Fushë Topanë dhe në afërsi të udhëkryqit që lidh rrugën “Xhon Kenedi” me Bulevardin “Bridaga Maqedone-Kosovare ku janë hudhur mbeturina edhe përkundër sinjalizimit për paralajmërim!

Bashkë të motivuar e të angazhuar maksimalisht për atmosferë festive në ambient të pastër!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë