Këshilli Komunal i Çairit zgjedhi Komandantin e ri të Stacionit policor “Bit Pazar”

167
Dugagjin Kashtanjeva është Komandanti i ri i Stacionit të Policisë-Bit Pazar dhe sot u zgjodh nga Këshilli Komunal i Çairit.
Me këtë rast kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu ka shprehur gadishmërinë tonë për bashkëpunim të vazhdueshëm.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë