Komuna e Çairit në bashkëpunim me “Euro-Farm” ndau 140 pako me dhurata

195

Komuna e Çairit në bashkëpunim me “Euro-Farm” ndau 140 pako me dhurata për fëmijët me nevoja të posaçme të OJQ-vë “Imago Plus” dhe “Bota Ime” me rastin e ndërrimit të motmoteve duke dashur të kontribuojë në gëzimin e kësaj kategorie të ndjeshme të shoqërisë sonë.

Komuna e Çairit uron vit të mbarë fëmijëve të këtyre organizatave si dhe apelojmë për ngritjen e vetëdijes shoqërore për përkujdesje më të madhe ndaj fëmijëve të kësaj kategorije. Njëherit falënderojmë drejtoreshën e“Euro-Farm” Tatjana Sterjeva për bashkëpunimin.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë