Kryetari i Komunës së Çairit mirëpret grupin e studentëve të Universitetit Shtetëror të Tetovës

481

Dyert e Komunës së Çairit do të jenë gjithmonë të hapura për të ndihmuar studentët në rrugën e tyre drejt majave më të larta akademike. Ishte kjo porosia që Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu përcolli deri te grupi i studentëve të Universitetit Shtetëror të Tetovës që do të realizojë praktikën studentore në Komunën e Çairit.

Nga përkushtimi i tyre në rrugën e dijes m’varet ardhmëria përparuese e Komunës së Çairit dhe është obligim i yni që të sigurojmë kushtet për studim cilësor të bazuar në përvojë praktike në institucionet e vendit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë