LAGJA SERAVË, 918 M2 ASFALTIM I RRUGËS “KLINSKA LESA”

117
Ekipet e punës të Komunës së Çairit, sot kanë filluar me asfaltimin e rrugës “Klinska Lesa” në Lagjen Seravë në sipërfaqe prej 918 metrash katrorë. Paraprakisht në këtë rrugë është bërë instalimi i rrjetit të ri të ujësjellësit dhe kanalizimit.
Me aktivitetet për modernizimin e infrastrukturës rrugore do të vazhdojmë edhe në pjesë të tjera të Komunës tonë të Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë