NË ÇAIR HAPËSIRË E RE PARKIMI PREJ 1200 M2

91
Po ju sjellim një tjetër lajm të mrekullueshëm nga Çairi. Ekipet tona të punës po krijojnë edhe një hapësirë të re parkimi me sipërfaqe prej 1200 m2 dhe që gjendet në Lagjen Fushë Tophanë, gjegjësisht në rrugën “Mitat’h Frashëri” (Ish-“Brigada Maqedonase-Kosovare”).
Kjo hapësirë e re do të ndikojë dukshëm në rritjen e numrit të vend-parkingjeve në komunën tonë të
E ne këtu nuk ndalemi, vazhdojmë edhe me më shumë projekte të rëndësishme për Çairin dhe Çairasit!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë