Njoftim për qytetarët e Çairit

18

Bashkëqytetarë të mi, dëshiroj t’ju informoj se pas nënshkrimit të marrëveshjes midis ngrohtores Shkup-Veri dhe EMV, që vije me vendim të Qeverisë, u rikthye furnizimi me ngrohje i shkollave dhe çerdheve të Komunës së Çairit. Rrjedhimisht edhe procesi edukativo-arsimor në shkollat “Ismail Qemali, “Vasil Gllavinov”, “7 Marsi” dhe në dy objekte të Çerdhes “Borëbardha” kthehet në normalitet.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë