Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore sot mbajti evenimentin Top 100 kompanitë më të suksesshme për vitin 2021 në vend.

196
Dhe është një kënaqësi shumë e madhe që në mesin e Top 5 kompanive më të suksesshme në Maqedoninë e Veriut është kompania nga Komuna e Çairit ATS Group me pronar Shefqet Demirin, e cila u rendit e para për nga fitimi dhe në vendin e dytë si kompania më e madhe.
Kompanisë ATS Group dhe të gjitha kompanive të tjerave që arritën të shpallen më të suksesshmet u uroj punë të mbarë dhe të vazhdojnë edhe më fuqishëm në rrugëtimin e tyre.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë