Pamje nga aksioni masiv i pastrimit dhe grumbullimit të mbeturinave të rënda

105
Orët e hershme të mengjesit edhe sot i gjetën punëtorët e njësisë sonë për mirëmbajtjen e pastërtisë publike në aksion masiv të pastrimit rutinë të rrugëve dhe largimit të mbetjeve të mëdha të mbeturinave nga zonat e kontejnerëve të vendosura në këto rrugë:

?Vukovarska, ?Resenska, ?Metodija Mitevski, ?Strumiçka ,
?Arhiepiskop Dositej.

Të palodhshëm e të përkushtuar në punën e tyre, këta punëtorë janë frymëzim dhe shembull i mirë për ta filluar këtë javë pune!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë