Përgatitje për vitin e ri shkollorë 2022/23

55

Ditë pune në Departamentin e Arsimit pranë Komunës së Çairit, bashkë me drejtorët e shkollave fillore komunale.

Të gatshëm për një fillim të mbarë të vitit shkollor me një përgatitje të detajuar dhe diskutim të hapur për fillimin e vitit shkollorë dhe aktivitetet shkollore.

Vetëm drita e diturisë përpara do të na shpjerë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë