Projekti Promovimi i turizmit të Çarshisë po realizohet sipas dinamikës së paraparë

90

Kalldërmat dhe vitrinat e dyqaneve të zejtarëve janë tiparet autentike kulturore të vatrës sonë të kulturës – Çarshisë së Vjetër të Shkupit, për mirëmbajtjen e të cilave Komuna e Çairit po kujdeset përmes këtij projekti.

Faleminderuam ekipin e punës për korrektësinë dhe profesionalizmin e dëshmuar gjatë realizimit të procesit të punës.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë