Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg takoi kryetarët e komunave të Shkupit!

61

Kryetari i Komunës së Çairit – z.Ganiu sëbashku me kolegët e tij udhëheqës të komunave në qytetin e Shkupit mirëpritën sot Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg.

Takimi I këtillë padyshim se është frymëzim dhe shtytje për ne udhëheqësit lokal të punojmë me përkushtim, për instalimin e vlerave evropiane në kuadër të funksionimit institucional dhe interaksionin me qytetarët. Qoftë I mbarë rrugëtimi ynë drejt strukturave euroatlantike!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë