Shoqata e invalidëve të Punës – Çair sot më ndau mirënjohje në shenjë falënderimi për mbështetjen që ia kemi dhënë në vazhdimësi nga ana ime dhe nga institucioni që drejtoj

161
Me këtë rast bashkëbiseduam edhe me anëtarët e kësaj Shoqate lidhur me nevojat e tyre shoqërore dhe thellimin edhe më të madh të bashkëpunimit të dyja institucioneve tona.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë