Shpallim punëtorët më të mirë të muajit Dhjetor të vitit 2017

272

Për angazhimin dhe kontributin e dhënë në realizimin me sukses të planit aksional për pastrimin e territorit të komunës, shpallim punëtorët më të mirë të muajit Dhjetor të vitit 2017:

Skender Alimi dhe Niko Dulevski – inspektorë për punë komunale në Komunën e Çairit.

Urime!

#letëjetëpastër

 

Skender Alimi
Niko Dulevski

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë