Vazhdon akcioni në Komunën e Çairit për lirimin e hapësirave të gjelbërta!

210

Respekto fqinjtë tuaj, mos uzurpo hapësirën e gjelbërt që e keni të përbashkët dhe bashkëjeto me ta në harmoni në ambient të bukur e të pastër.

Ashtu siç premtuam kur filluam me aksionin e menjanimit të uzurpimeve të hapësirave të gjelbërta se procesi do të jetë gjithëpërfshirës në aspektin territorial, gjatë kësaj jave ekipet e inspektoratit komunal filluan largimin e gardheve private në lagjen e Çairit të Vjetër respektivisht në rrugët “Krste Asenov” dhe “Hristijan Todorovski Karposh”. 

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë