Vendparkim i ri dhe shteg për këmbësorë në rr. “Ismail Qemali” nr.3

42
E nisëm mbarë dhe në atmosferë pune ditën e parë të këtij muaji. Ekipet tona janë edhe sot në terren e po krijojnë hapësirë të re parkimi në rrugën “Ismail Qemali” nr.3 (Ish-“Bllagoja Paroviq”3). Poashtu, në këtë rrugë janë duke u shtruar edhe shtigje për këmbësorë.
Vetëm ditëve të fundit kemi krijuar tri hapësira të reja parkimi dhe do t’i vazhdojmë aktivitetet e tilla edhe nëpër lagje të tjera të Komunës së Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë