1 Qershori – Dita ndërkombëtare e fëmijëve

62
Fëmijët janë pasuria më e madhe, janë mirëqenia jonë, janë ardhmëria. Fëmijët janë vet drita e syve tanë, andaj këtë dritë ne duhet ta ruajmë dhe ta bëjmë edhe më të shndritshme, se vetëm kështu mund të ecim para.
Gëzuar Dita ndërkombëtare e fëmijëve!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë