1500m2 ASFALTIM I RRUGËS “LEKË DUKAGJINI”, LAGJA SERAVË

35
kipet e punës të Komunës së Çairit kanë asfaltuar 1500m2 të rrugës “Lekë Dukagjini” (Ish-Pero Toshev) në Lagjen Seravë.
Instalimi i rrjetit të ri të ujësjellësit dhe kanalizimit në këtë rrugë, paraprakisht është bërë përmes mjeteve të TAV.
Vazhdojmë më tutje.
Për Çairin dhe çairasit

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë