9-të dhjetori “Dita e preventivës në polici”

122

Me rastin e shënimit të 9-të dhjetorit, “Ditës së preventivës në polici” dhe në kuadër të aktiviteteve të Njësisë për zhvillim të policisë pranë misionit të OSBE-së në Shkup е në bashkëpunim me Sektorin për preventivë pranë SPB-së Shkup, sot Kryetati i Komunës së Çairit bashkë me Kryetarët e Komunave të qytetit të Shkupit, Ministrin për punë të brendshme të Maqedonisë, shefat e stacioneve policore në Shkup, udhëheqësit fetar dhe Ambasadorin e misionit të OSBE-së në Maqedoni morrën pjesë në evenimentin me titull “Preventiva në fokus të interesit të MPB-së dhe OSBE-së”.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë