Aksion për pastrimin e shtyllave fluorescente mbrojtëse

55

Punonjësit e Komunës së Çairit kanë nisur aksionin për pastrimin e shtyllave fluorescente mbrojtëse të korsisë për biçikleta përskaj rrugës kryesore “Brigada e Dytë Maqedonase”.

Siguria e vozitësve të automjeteve, përdoruesve të biçikletave dhe këmbësorëve në komunikacion mbetet një ndër prioritetet tona kryesore!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë