Asfaltim i rrugës “178” , në lagjen Saat Kullë

150

Investojmë në infrastrukrurë rrugore, duam që lagjet tona të gëzojnë kushte më të mira për jetë dhe t’ua lehtësojmë përditshmërinë e tyre të funksionimit.
Në kuadër të kësaj, sot po zhvillohen punimet për asfaltimin e rrugës, “178”, në lagjen Saat Kullë me gjithësej 1000m2.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë