Асфалтирање на улица “178“, во населба Саат Кула

151

Инвестираме во патна инфраструктура, сакаме нашите населби да уживаат подобри услови за живот и да им олесниме нивно секојдневно функционирање.
Во рамките на ова, денес се одвиваат работите за асфалтирање на улица “178“, во населба Саат Кула со вкупно 1000м2.

Добијте ажурирања во реално време директно на уредот, сега се претплатите.

Објави од иста категорија

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитајте повеќе