“Bullizëm! – Jo në shkollën time” aktivitet i përbashkët i filloristëve në Çair

122
Shkollat e Komunës së Çairit mbeten shembulli më i mirë i mundshëm i organizimeve të shkëlqyeshme të përbashkëta dhe me karakter edukativo-arsimor.
Kësaj radhe nxënës dhe arsimtarë bashkë me psikologë nga 9 shkollat tona – “Liria”, “Jashar Bej Shkupi”, “Hasan Prishtina, “Tefejuz”, “7 Marsi”, “Imri Elezi”, “Vasill Glavinov”, “Kongresi i Manastirit”, “ Ismail Qemali”, në Sallën komunale debatuan mbi temën “Bullizëm!-Jo në shkollën time”, e me këtë rast shfaqën edhe ekspozitën me punimet e tyre artistike po në temën e njëjtë.
Gjithmonë jemi në krah të këtyre aktiviteteve dhe përgëzojmë stafin arsimor bashkë me këta nxënës të mrekullueshëm.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë