Memorandum bashkëpunimi me OJQ “Legis”

57
Me përfaqësues të OJQ “Legis” nënshkruam Memorandum bashkëpunimi, përmes të cilit edhe thellojmë veprimin e përbashkët në fusha që janë me interes për qytetarët e Komunës së Çairit.
Bashkëpunimet e tilla janë gjithmonë të mirë se ardhura dhe kuptohet që hapin mundësi të reja për aktivitete të përbashkëta me institucione dhe organizata që kanë për qëllim mirëqenien banorëve tanë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë