Çairi edhe me një leximore dhe qendër rinore të re

26
Në Çair po ndërtohet Qendër Rinore dhe Leximore. Për këtë sot së bashku me kryetarin e parë të Shkupit të Vjetër dhe deputetin Izet Mexhiti, i njoftuam përfaqësuesit e Unionit Studentor në takimin që realizuam.
Të rinjtë i informuam se Plani ideor për ndërtimin e Leximores dhe Qendrës rinore ka përfunduar dhe se ndërtimi fillon në muajin korrik.
Ky lajm u mirëprit nga përfaqësuesit e Unionit Studentor, duke e vlerësuar si tejet të mirë se ardhur me që ndërtimi i Leximores dhe i Qendrës rinore ishte edhe kërkesa e kamotshme e tyre dhe e shumë të rinjve të tjerë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë