Çairi shtëpia ime!

505

#ÇairiShtëpiaIme është vizioni të cilin po mundohemi ta realizojmë përmes çdo projekti që ambienti jetësor të ofrojë ndjesinë e një shtëpie për të gjithë qytetarët.

Ashtu mund ta quajmë edhe projektin në Parkun e Çairit ku ekipet e Ndërmarrjes Publike “Parqet dhe gjelbërimet” në vend që ti presin drunjtë e vjetër dhe të kalbur që paraqisnin rrezik për qytetarët, po bëjnë shëndërrimin e tyre në vepra të mrrekullueshme arti.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë