Drejt përfundimit procesi i punës për rekonstruimin e rrjetit të ujësjellësit në rrugën Dizhonska 13

98
Gjatë ditës së sotme të punës, inspektuam punimet për rekonstruimin e rrjetit të ujësjellësit në rrugën Dizhonska 13 në gjatësi të përgjithshme prej afër 450 m , të cilat po i realizojmë në bashkëpunim me NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi”.
Projekti do të përfundojë me asfaltimin e tërësishëm të rrugës menjëherë pas përfundimit të procesit të punës.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë